Publikováno Napsat komentář

Z důvodu oslabování české koruny, musíme dočasně cenu NOVÝCH objednávek vázat na EURo

Bohužel, z důvodu oslabování české koruny, musíme dočasně cenu NOVÝCH objednávek vázat na EURo. Chápu, že je to pro českého klienta nepříjemné, ale nemůžeme postupovat jinak. I my máme ceny u dodavatelů na Ukrajině vázány na USD a EUR. V ceně zájezdu je započítáno kurzové riziko, ale koruna je teď tak nestabilní, že prodej zájezdů vázaných na koruny by mohl ohrozit budoucí akce.

Pro objednávky učiněné k dnešnímu datu se nic nemění.

U skupinových objednávek lze domluvit individuální podmínky, tedy například cenu v CZK pokud neklesne pod …, případně bezplatné zrušení zájezdu do určitého data, pokud koruna spadne pod domluvenou mez. Hovořit můžeme o různých variantách. Výjimky je ale nutné přesně definovat a dohodnout předem.

Do odvolání bych vás v budoucích měsících chtěl také velmi poprosit o to být připraveni doplatky, které se platí na místě v hotovosti, platit v EURech nebo USD. Dnes je kurz koruny k EURu na Ukrajině 34.44 !!! V ČR ale EURO koupíte pod 28 CZK. Vás nebude bolet nakoupit EURa ve směnárně v ČR nebo na Slovensku, a nám to umožní udržet kvalitu služeb.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *