Kontakt a pravidla komunikace

Veškerou komunikaci pro české a slovenské zákazníky zajišťuji já. Jmenuji se Petr Židek. Více info o mne najdete na http://karpatytravel.cz/about/, kde byly původně expedice do černobylské zóny nabízeny.

Telefonní číslo je  +380962832864 (napojené i na Viber).
E-mail petr.zidek@gmail.com

Na facebooku mi můžete poslat zprávu na naší stránce https://www.facebook.com/cernobylskazona/ nebo přes Messenger na můj soukromý profil https://www.facebook.com/petrzidek.

Po domluvě je možné komunikovat přes WhatsApp, Telegram, Skype, případně jiným internetovým komunikačním kanálem. Preferuji však výše uvedené.

Důležitá komunikace by měla vždy být směrována na e-mail, případně zaslána SMS zprávou. Stejně tak i já všechny důležité věci zasílám stejným způsobem.

Facebook, jeho Messenger, Viber a další slouží spíš k obecným dotazům. Například pro změny termínů, změny jmen účastníků apod., jsou nevhodné, protože tam zpráva snadno zapadne. Pokud mi na uvedené přesto pošlete něco, co tam nepatří, odpovím vám zprávou, ať mi informace přepošlete ještě na e-mail.

My se specializujeme na akce po celé Ukrajině (pěší turistika, koně, moto zájezdy, rybolov a další), pokud chcete zadat dotaz týkající se Černobylu, napište to v úvodu komunikace (pokud neposíláte zprávu přes https://www.facebook.com/cernobylskazona/).

Jestli už máte rezervaci a píšeme si na e-mail ohledně konkrétní akce, je vhodné její název a datum ponechat v předmětu zprávy (já ho tam z počátku sám vyplním). V těle e-mailu je také lépe ponechat historii zpráv, není však podmínkou.

Aktivně pracuji s turisty a většinou jsem v terénu. Nosím sebou mobil s internetem, nicméně psát na mobilu delší zprávy není moc pohodlné a taky ne vždy je na místě GSM signál nebo čas vyřizovat korespondenci. Na dotazy, které vyžadují víc času tedy odpovídám až doma. Pokud je vaše zpráva důležitá a potřebuje rychle vyřídit, dejte do předmětu e-mailu slovo URGENTNI a pak na ní pokusím odpovědět přednostně z mobilu. Jestli potřebujete bleskovou odpověď, napište mi SMS.

Pokud mi potřebujete něco zaslat poštou, použijte adresu:

Петр Жідек, ВЗ Ужгород, АС 48C, 88000, Ukrajina / Україна

může to projít i latinkou: Petr Zidek, B3 Uzhhorod, AC 48C, Ukraine.

Adresa naší základny v Užhorodu je:

Mynaj, Tichá 1. Na Google Maps ten dům najdete tady: https://goo.gl/maps/KVYjQTTdXhHvLt8c8

Před příjezdem na akci vám zašlu další telefonní čísla, rezervní telefon na mě, pokud vás bude vyzvedávat kolega/kolegyně, pak na ně, telefon na operátora / horkou linku, která bude aktivní v době vaší akce.