Privátní akce s individuálním programem

Máte svoji skupinu pro kterou zajistit výjimečný zážitek? Pak právě pro vás jsou určené informace na této stránce.

Na privátní akce jsme specialisté. Víc než polovina námi pořádaných výprav do černobylské zóny jsou „individuálky“.

U tohoto druhu programu není v mých silách na této stránce možné popsat všechny možnosti a rozepsat přesný ceník. Akci bude potřeba dohodnout, můžete mi zavolat, nebo nejlépe napsat e-mail s vaší představou a společně to dáme vaši akci dohromady.

Privátní akci jde uspořádat i pro 1 účastníka, stejně tak třeba i pro více než 100 lidí.

Akce může kopírovat některý z našich programů např. Černobyl nízkonákladově s tím, že budete mít vlastní termín a uzavřenou skupinu. Přičemž u privátní akce více nebo méně ten který konkrétní program upravit podle vašich přání.

Pro vaši skupinu je ale možné postavit zcela nový unikátní program. U téhle varianty ale počítejte s tím, že plánování zabere více času.

Pokud vás bude někde mezi 8 až 16, pak bude cena privátní akce více méně stejná jako byste se zúčastnili naší open akce. Jestli vás bude 4 až 7 musíte počítat s zvýšenou, ale stále ještě rozumnou cenou. Pro 1 až 3 účastníky už bude cena vysoká.

Jestli je vás málo, ale chcete privátní akci za nízkou cenu, pak jsou 2 základní možnosti:

  1. Vytvoříme spolu individuální program, termín domluvíme s velkým předstihem a vy budete souhlasit, že jej vypíšu jako klasickou nebo speciální akci a přidám k vám další zájemce (počet domluvíme).
  2. Vaše skupina se přidá k některému z vypsaných open termínu u kterého vám v rámci možností mohu poupravit program. V praxi to znamená, že si můžete určit priority, co chcete v zóně vidět. Například, měli jsme skupinu bachařů, které zajímalo vězení v zóně, tak jsme je zařadili do programu. Zásadním způsobem jde ovlivnit hlavně doplňkový program. Obvykle se na nás takto obracejí skupinky, které chtějí komplexnější dovolenou a nechtějí hodně platit za samotný Černobyl.

Naši silnou stránkou jsou i doplňkové programy. Na Ukrajině pracujeme v turistickém ruchu od roku 2008. Umíme toho fakt hodně. Sídlíme na Zakarpatí. zejména tady dovedeme vytvořit bezpočet zajímavých programů, máme vlastní ubytování v Užhorodu, vlastníme dům v zapadlé vesnici v horách, pronajímáme si srub na úpatí polonin. Vlastníme stádo koní, s kterými vás můžeme provézt karpatskými pralesy. Umíme ale i zbytek Ukrajiny. Běžně jezdíme Lvov, Oděsu, Halič, Bukovinu, deltu Dunaje. Můžete s námi navštívit i Podněstří. Jezdíme na ryby, lovit do Polesí, můžeme zajistit vodácké zážitky, zimní extrémní turistiku.

Na open výpravy do Černobylu jezdíme mezi Užhorodem a Kyjevem lehátkovým vlakem, protože je to levné a pohodlné. Zabijí se tím 2 mouchy jednou ranou (nocleh a přeprava). Pro privátní akce ale nabízíme i přepravu mikrobusem (autobusem), je to sice méně pohodlné, ale po cestě je možné zastavovat na zajímavých místech a lépe tak poznat Ukrajinu.

Pokud budete mít zájem, je pro uzavřenou skupinu možné objednat pro cestu prezidentský vagón.