Publikováno Napsat komentář

Darujte na Vánoce expedici do Černobylu s až 20 % slevou.

Už druhým rokem vám nabízím vánoční dárkové certifikáty, které můžou obdarovaní využít k úhradě účasti na našich výpravách do černobylské zóny.

Platnost letos distribuovaných certifikátů je z důvodu zmatků okolo COVID-19 2 roky, tedy na sezóny 2021 a 2022.

Darovat můžete libovolnou částku. Zaplatíte o 10 – 20 procent méně, než bude uvedeno na certifikátu. Další možnost je, že darujete konkrétní zájezd, uhradíte jeho plnou cenu a ta bude, nebo nebude (podle vašeho přání) uvedena na certifikátu.

Počet certifikátů je omezen. Po vyprodání certifikátů s 20 % slevou, budou prodávány s 15 % a posléze s 10 % slevou. Omezení je proto, že sleva je vzhledem k marži opravdu vysoká a mohu si takto dovolit realizovat jen část zájezdů.

Obdarovaný si může kdykoliv vybrat libovolný volný termín v roce 2021 nebo 2022 a s certifikátem uhradit zálohu, nebo i celou cenu zájezdu (záleží na hodnotě certifikátu). Termín samozřejmě může vybrat i dárce.

Pokud chcete certifikáty použít pro uzavřenou akci s individuálním programem, pak je s certifikáty možné zaplatit pouze do výše 60 % z celkové ceny a je vhodné toto probrat předem. Důvodem tohoto omezení je to, že u některých individuálních akcí bych při uplatnění slevy 20 % na plnou cenu musel akci dotovat.

Tuto akci nejde kombinovat s jinými slevami. Nicméně, mohou existovat výjimky z tohoto pravidla, ale protože v této chvíli nevím, jaké akce budou probíhat v 2 následujících sezonách, uvádím toto pravidlo, které je možné později zmírnit.

Text v certifikátu je možné po dohodě upravit podle přání zadavatele.

Pokud vás cokoliv zajímá pište, volejte, ptejte se !

Objednávky a dotazy na e-mail petr.zidek@gmail.com,

nebo do zpráv na https://www.facebook.com/cernobylskazona nebo https://www.facebook.com/petrzidek/
Dotazy možno taky na tel. +380962832864 (napojeno i na Viber).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *